Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS

Nvivo Akademi  olarak,siz öğrencilerimize akademik süreçlerde profesyonel danışmanlık hizmeti sağlamak için hergün daha fazla çalışıyoruz. Ekibimiz alanında uzman ve akademik yeterliliğe sahip danışmanlarımızdan oluşmaktadır.

Kurumumuz bünyesinde Sosyal Bilimler, Sağlık Bilimleri ,Fen Bilimleri gibi bir çok alanda Türkçe ve İngilizce olarak hizmet verilmektedir.

Nvivo Akademi olarak uzun yıllar bilgi birikimi ve tecrübe ile akademik danışmanlık hizmetlerini başarıyla yürütmekteyiz. Güven ilişkisi içinde danışmanlık almak isteyen danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Ekibimiz özellikle danışanlarımızın soru, sorunları  talep ve istekleriyle bizzat ilgilenip çözüm önerileri sunmaktadır.

Siz değerli danışanlarımıza bitirme ödevi,yüksek lisans projesi,doktora projelerinde titizlik ve gizlilik içinde profesyonel olarak hizmet veriyoruz.  Sizler de akademik hayatınızda başarılı olmak ve danışmanlık hizmeti almak isterseniz sizlere yardımcı olmaktan kıvanç duyarız.

Hemen Ara